Unit MJU Mahkamah Majistret

Unit MJU Mahkamah Majistret Kuala Lumpur

Aras B1, Sayap Tengah, Kompleks Mahkamah Kuala Lumpur,

Jalan Tuanku Abdul Halim, 50506 Kuala Lumpur

Bil

Nama

Jawatan

No Tel / Email

 

 

 

 

1.

Zaleha @ Maimunah binti Musa

Penolong Pendaftar

Gred L32

03-6207 2058

zalehamusa@kehakiman.gov.my

 

 

 

 

2.

Ismail bin Mohamed Taib

Penolong Pendaftar

Gred L38

03-6209 4862

ismailtaib@kehakiman.gov.my

 

 

 

 

3.

Azwah Ilyana binti Ahmad Sanusi

Penolong Pendaftar

Gred L29

03-6209 4861

azwah@kehakiman.gov.my

 

 

 

 

4.

Md Khairul ‘Anuar bin Ibrahim

Penolong Pendaftar

Gred L29

03-6209 4858

anuar@kehakiman.gov.my

 

 

 

 

5.

Bonny bin Empoh

Penolong Pendaftar

Gred L29

03-6209 4860

bonny@kehakiman.gov.my

 

 

 

 

6.

Diyana binti Zolkapli

Penolong Pendaftar

Gred L29

03-6209 4858

diyana@kehakiman.gov.my

 

 

 

 

7.

Nur Faridatul Akmar bin Ariffin

Penolong Pendaftar

Gred L29

03-6209 4866

faridatul@kehakiman.gov.my

 

 

 

 

8.

Abdul Razak bin Isnawi

Penolong Pendaftar

Gred L29

03-6209 4870

razak@kehakiman.gov.my

 

 

 

 

9.

Yasmira binti Yasin

Penolong Pendaftar

Gred L29

03-6209 4952

yasmira@kehakiman.gov.my

 

 

 

 

10.

Nurul Hidayah binti Awang

Penolong Pendaftar

Gred L29

03-6209 4864

hidayahawang@kehakiman.gov.my

 

 

 

 

11.

Nuriza binti Mustapa

Penolong Pendaftar

Gred L29

03-6209  4871

nuriza@kehakiman.gov.my

 

 

 

 

12.

Effa Sharliza binti Md Nor

Pem. Tadbir Undang-undang

Gred L22

03-6209 4920

effa@kehakiman.gov.my

 

 

 

 

13.

Maziah binti Mohamad

Pem. Tadbir Undang-undang

Gred L22

03-6209 4895

maziah@kehakiman.gov.my

 

 

 

 

14.

Haslina binti Ahmad

Pem. Tadbir Undang-undang

Gred L22

03-6209 4893

haslinaahmad@kehakiman.gov.my

 

 

 

 

15.

Zaidi bin Nor Ajelah

Pem. Tadbir Undang-undang

Gred L22

03-6209 4907

zaidinorajelah@kehakiman.gov.my

 

 

 

 

16.

Ruhaliyah binti Maudachat

Pem. Tadbir Undang-undang

Gred L22

03-6209 4906

ruhaliyah@kehakiman.gov.my

 

 

 

 

17.

Intan Rumaya binti Abdul Malik

Pem. Tadbir Undang-undang

Gred L22

03-6209 4894

intanrumaya@kehakiman.gov.my

 

 

 

 

18.

Khairil Ahfizi bin Ahmad

Pem. Tadbir Undang-undang

Gred L22

03-6209 4904

khairil@kehakiman.gov.my

 

 

 

 

19.

Siti Zaleha binti Abdul Azis

Pem. TadbirUndang-undang

Gred L19

03-6209 4904

zalehaazis@kehakiman.gov.my

 

 

 

 

20.

Nor Ilham binti Ahmad

Pem. Tadbir Undang-undang

Gred L19

03-6209 4905

norilham@kehakiman.gov.my

 

 

 

 

21.

Noor Zawani binti Noor

Pem. Tadbir Undang-undang

Gred L19

03-6209 4908

zawani@kehakiman.gov.my

 

 

 

 

22.

Noor Shazirah binti Mohd Noor

Pem. Tadbir Undang-undang

Gred L19

03-6209 4894

shazirah@kehakiman.gov.my

 

 

 

 

23.

Muhammad Thaqif bin Mokhtar

Pem. Tadbir Undang-undang

Gred L19

03-6209 4892

thaqif@kehakiman.gov.my

 

 

 

 

 

 

 

 

24.

Alizah binti Mohd Nasir

 

Pem. Tadbir Undang-undang

Gred L19

03-6209 4892

alizah@kehakiman.gov.my

 

 

 

 

25.

Nor Fadzly bin Jamaluddin

Pem. Tadbir Undang-undang

Gred L19

03-6209 4893

norfadzly@kehakiman.gov.my

 

 

 

 

26.

Zulizan binti Jamaludin

Pem. Tadbir Undang-undang

Gred L19

03-6209 4894

zulizan@kehakiman.gov.my

 

 

 

 

27.

Nor Shahrima Arnida binti Ahmad

Pem. Tadbir PT/PO

Gred L19

03-6209 4364

shahrima@kehakiman.gov.my

 

 

 

 

 

Melayu