Skip to main content
Please wait...

Tiada pengumuman buat masa sekarang

Directory

Mahkamah Tinggi Melaka 1
Name Designation Email Telephone
Ya Datuk Anselm Charles Fernandis Hakim Mahkamah Tinggi 1
Norain Binti Mohd Yunos Office Secretary norain.su@kehakiman.gov.my 106
Hong Kwee Mui Chinese Interpreter hongkweemui@kehakiman.gov.my 235
Ranitha A/P Rajendran Tamil Interpreter ranitha@kehakiman.gov.my 235
Ab.Razak Bin Haron Operations Assistant abrazak@kehakiman.gov.my 106
Mahkamah Sesyen Melaka 2
Name Designation Email Telephone
Azaraorni Binti Abd Rahman Session Judge azaraorni@kehakiman.gov.my
Nor'aida Binti Md Zin Office Secretary aidamz@kehakiman.gov.my 218
Ezza Binti Mohd Hatta Malay Interpreter ezzahatta@kehakiman.gov.my 217
Lee Se Pin Chinese Interpreter leesepin@kehakiman.gov.my 217
Mahkamah Tinggi Melaka 2
Name Designation Email Telephone
Ya Tuan Mohd Radzi Bin Abdul Hamid Hakim Mahkamah Tinggi 2
Azmawati Binti Ahmad Office Secretary azmawati.su@kehakiman.gov.my 102
Thenmuli A/P Segaran Tamil Interpreter thenmuli@kehakiman.gov.my 303
Suhana Binti Suhami Malay Interpreter suhanasuhami@kehakiman.gov.my 303
Zaide Binti Jantan Operations Assistant zaide@kehakiman.gov.my 102
Mahkamah Sesyen Melaka 1
Name Designation Email Telephone
Elesabet Paya Wan Hakim Mahkamah Sesyen (Pengarah Mahkamah Negeri Melaka) elasabet
Siti Norhana Binti Mohd Akil Assistant Office Secretary hana.su@kehakiman.gov.my 215
Yuhanizah Binti Mohd Amin Malay Interpreter yuhanizah@kehakiman.gov.my 214
Shairul Azmanlizam Bin Mohd Shafiee Malay Interpreter shairul@kehakiman.gov.my 214
Mahkamah Sesyen Melaka 3
Name Designation Email Telephone
Rohatul Akmar binti Abdullah Session Judge 3 rohatulakmar@kehakiman.gov.my
Tan Sew Sher Office Secretary tansewsher.su@kehakiman.gov.my 234