Skip to main content
Please wait...

Tiada pengumuman buat masa sekarang

Direktori

Talian utama Kompleks Mahkamah Melaka : 06-2314020 / ext.

Mahkamah Tinggi Melaka 1
Nama Jawatan Email No. Telefon
Ya Datuk Anselm Charles Fernandis Hakim Mahkamah Tinggi 1
Norain Binti Mohd Yunos Setiausaha Pejabat norain.su@kehakiman.gov.my 106
Hong Kwee Mui Jurubahasa hongkweemui@kehakiman.gov.my 235
Ranitha A/P Rajendran Jurubahasa ranitha@kehakiman.gov.my 235
Ab.Razak Bin Haron Pembantu Operasi abrazak@kehakiman.gov.my 106
Mahkamah Sesyen Melaka 2
Nama Jawatan Email No. Telefon
Azaraorni Binti Abd Rahman Hakim Sesyen azaraorni@kehakiman.gov.my
Nor'aida Binti Md Zin Setiausaha Pejabat aidamz@kehakiman.gov.my 218
Ezza Binti Mohd Hatta Jurubahasa ezzahatta@kehakiman.gov.my 217
Lee Se Pin Jurubahasa leesepin@kehakiman.gov.my 217
Mahkamah Tinggi Melaka 2
Nama Jawatan Email No. Telefon
Ya Tuan Mohd Radzi Bin Abdul Hamid Hakim Mahkamah Tinggi 2
Azmawati Binti Ahmad Setiausaha Pejabat azmawati.su@kehakiman.gov.my 102
Thenmuli A/P Segaran Jurubahasa thenmuli@kehakiman.gov.my 303
Suhana Binti Suhami Jurubahasa suhanasuhami@kehakiman.gov.my 303
Zaide Binti Jantan Pembantu Operasi zaide@kehakiman.gov.my 102
Mahkamah Sesyen Melaka 1
Nama Jawatan Email No. Telefon
Elesabet Paya Wan Hakim Mahkamah Sesyen (Pengarah Mahkamah Negeri Melaka) elasabet
Siti Norhana Binti Mohd Akil Pembantu Setiausaha Pejabat hana.su@kehakiman.gov.my 215
Yuhanizah Binti Mohd Amin Jurubahasa yuhanizah@kehakiman.gov.my 214
Shairul Azmanlizam Bin Mohd Shafiee Jurubahasa shairul@kehakiman.gov.my 214
Mahkamah Sesyen Melaka 3
Nama Jawatan Email No. Telefon
Rohatul Akmar binti Abdullah Hakim Sesyen 3 rohatulakmar@kehakiman.gov.my
Tan Sew Sher Setiausaha Pejabat tansewsher.su@kehakiman.gov.my 234